91 föremål
Skulptur Ostasien 1900-tal.
21 tim 49m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 22 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
1d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
17 tim 34m
Mulberry, plånbok.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 21 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
2d 22 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
6d 21 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
3d 23 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 22 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 20 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 19 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Skåp, rokoko, 1700-tal,
5m 15s
Skåp, rokoko, 1700-tal,
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 21 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 20 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 18 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 22 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 21 tim
Gucci, väska, "Soho".
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
1d 21 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 19 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
20 tim 17m
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK