16 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1 tim 34m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 22 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 3 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 2 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK