267 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 10 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
2d 3 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
5 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 7 tim
Timo Solin, Sittande modell.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 2 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 7 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK