235 föremål
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 13 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 15 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 12 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 15 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 15 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 12 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d 14 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 14 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
6d 13 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
5d 14 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK