Kan inte nå servern
 
165 föremål
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 17 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 19 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
17 tim 51m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 17 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 20 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.