175 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 20 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 19 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
18 tim 44m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 16 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 17 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 19 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK