220 föremål
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 4 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 2 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1 tim 40m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 3 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
7d 2 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 3 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
34m 7s
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 3 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2 tim 24m
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK