167 föremål
Lars Hellsten, vas.
3d 16 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 17 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 19 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
21 tim 10m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
22 tim 50m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK