263 föremål
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
8 tim 31m
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1d 11 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 7 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
1d 7 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 8 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5 tim 59m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 8 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 10 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
7 tim 19m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
6 tim 19m
Chloé, väska, "Paddington".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
11 tim 3m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
6d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
1d 10 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR