Kan inte nå servern
 
481 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
2 tim 46m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 6 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 46 mm.
5d
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 5 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 1 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
1 tim 54m
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 3 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 2 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 4 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
1 tim 24m
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.