521 föremål
Pall, omkring 1900.
2d 2 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
3 tim 31m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 22 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
4 tim 21m
Mette Petri, "Pink vase".
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2 tim 21m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fickur, 46 mm.
6d
Fickur, 46 mm.
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 5 tim
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
1d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
53m 27s
Burberry, väska, "Paddy bag".
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
4d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 5 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
22 tim 55m
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
2d 3 tim
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK