Kan inte nå servern
 
440 föremål
Alpo Jaakola, Äppleträd.
6d 17 tim
Alpo Jaakola, Äppleträd.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 15 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 17 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 16 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
3d 11 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 15 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 15 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
15 tim 39m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 13 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
3d 12 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
17 tim 57m
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffbord, ett par, Minotti.
18 tim 35m
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 15 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 13 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 15 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 19 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 46 mm.
4d 13 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
18 tim 31m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.