Kan inte nå servern
 
440 föremål
Armas Raunio, Gammal kvarn.
6d 20 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 19 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
5d 18 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 17 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 17 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
16 tim 50m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 13 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
19 tim 14m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
2d 20 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
2d 19 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
2d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
19 tim 2m
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 17 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 17 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 16 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 16 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
5d 15 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
6d 17 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 17 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
6d 16 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
1d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
5d 17 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.