487 föremål
Dunhill, portfölj.
3d 11 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
2d 10 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
6 tim 39m
Golvur, 1700-1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 9 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
3d 9 tim
Pall, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Reino Viirilä, Bykdag.
8 tim 35m
Reino Viirilä, Bykdag.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
6d 8 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, plånbok.
2d 5 tim
Mulberry, plånbok.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
6d 9 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, skärp, storlek 90.
2d 5 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
8d 11 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
8 tim 53m
Gucci, väska.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 9 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
3d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK