518 föremål
Pall, 1900-tal.
2d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
8d 3 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 3 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Guillermo Paneque, "S/T".
23 tim 33m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 1 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 22 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 1 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR