Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
189 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
3d 1 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
3d
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
3d
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
53m 13s
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
32 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
3d
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
1d 3 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Ring 18K guld med odlade pärlor.
3d 2 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
45m 13s
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
54 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
2d 23 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 21 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
2d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
340 EUR
Utropspris
600 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 3 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Gucci, väska.
5d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
2d 23 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 3 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
5d
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.