Kan inte nå servern
 
21 föremål
Hermès, scarf, "Luna Park".
4d 17 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
4d 17 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
4d 17 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.