41 föremål
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 3 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 3 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
23 tim 43m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
27m 43s
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1 tim 41m
Skänk, omkring 1900.
3 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 tim 57m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
3 tim 15m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 tim 21m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK