71 föremål
Taklampa, 1940-tal.
6 tim 59m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 8 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
8 tim 5m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
7 tim 35m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
6 tim 45m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 7 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 7 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
7d 4 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 10 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR