171 föremål
Bord, 1900-tal.
4d 1 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 18 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Interiör med dukat bord.
1d 20 tim
Interiör med dukat bord.
1 101 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 2 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
23 tim 2m
Matbord, 1960 -tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d
Soffbord, 1970-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d 22 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 21 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d 18 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord, England, 1800-tal.
5d
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
21 tim 20m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
36m 18s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
20m 18s
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, Frankrike, omkring 1900.
1d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK