237 föremål
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
4d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
47m 4s
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 1 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
23 tim 35m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK