357 föremål
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
34m 55s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
4d 2 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d
Charles Roka, Modellstudie.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
5d 6 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
3 tim 54m
Ulla Viotti, väggrelief.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d
Charles Roka, Modellstudie.
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 4 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Claes Eklundh, "Sorg nr 5".
6d
Claes Eklundh, "Sorg nr 5".
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 4 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK