Kan inte nå servern
 
345 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
6 tim 8m
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 8 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
2d 8 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
6d 6 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
2d 6 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
5d 8 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
3d 11 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
5d 7 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
1d 8 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
4d 7 tim
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
5d 8 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
1d 8 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
2d 6 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vilande odalisk.
2d 10 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
6 tim 12m
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.