Kan inte nå servern
 
392 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 1 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
1d 1 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
4d 23 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
6d 3 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 22 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 21 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
23 tim 18m
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 1 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.