Arne Jones E1299

Important Spring Sale 641

134 föremål
78. Spegel, Stockholmsarbete 1700-talets mitt, Rokoko.
Klubbat pris
40 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
101. Ljuskrona, för åtta ljus, Louis XV-stil 1900-tal.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
34. Bord, 1800-tal, Empirestil.
Klubbat pris
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
77. Spegel, Stockholmsarbete 1700-talets mitt, Rokoko.
Klubbat pris
60 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
99. Ljuskrona för tolv ljus, tidigt 1800-tal, Empire.
Klubbat pris
75 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK