KLASSISKA F177

22 föremål
OFFICERSSABEL. Rysk m-1881/1909.
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
5 000 EUR
VAS, opalinglas, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
300 EUR
TALLRIK, porslin, Ryssland, Gardner 1700-talets slut.
Klubbat pris
150 EUR
Utropspris
200 EUR
TAKKRONA,  brännförgylld brons, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
33 600 EUR
Utropspris
18 000 EUR
TALLRIK, Ryssland, Popov 1800-tal första hälft.
Klubbat pris
470 EUR
Utropspris
200 EUR