Vintage & Jewellery S198

Slutpriser

Nr.FöremålKlubbat pris
519CHRISTIAN DIOR, collier.1 400 SEK
520CHRISTIAN DIOR, halsband.2 800 SEK
521CHRISTIAN DIOR, halsband 2 st.1 600 SEK
522CHRISTIAN DIOR, halsband.800 SEK
523CHRISTIAN DIOR, armband.650 SEK
524CHRISTIAN DIOR, aftonväska.1 300 SEK
525CHRISTIAN DIOR, örhängen, 4 par, 1980-tal.1 400 SEK
526CHRISTIAN DIOR, halsband, 1980-tal.1 000 SEK
527CHRISTIAN DIOR, halsband, 1969.900 SEK
528CHRISTIAN DIOR, brosch 1960.550 SEK
529CHRISTIAN DIOR, halsband 1960.2 400 SEK
530CHRISTIAN DIOR, cocktailväska samt clutch.3 200 SEK
531CHRISTIAN DIOR, ensemble bestående av kjol, topp, skärp samt sjal.600 SEK
532CHRISTIAN DIOR, damskärp, paraply samt scarf.2 200 SEK
533CHRISTIAN DIOR, weekendbag.4 000 SEK
534CHRISTIAN DIOR, weekendbag samt clutch.5 500 SEK
535CHRISTIAN DIOR, blus,450 SEK
536CHRISTIAN DIOR, halsband, 1960.1 600 SEK
537CHRISTIAN DIOR, halsband.1 400 SEK
538CHRISTIAN DIOR, halsband.1 300 SEK
539CHRISTIAN DIOR, clips.600 SEK
540CHRISTIAN DIOR, långkjol samt blus.1 600 SEK
541CHRISTIAN DIOR, cocktailklänning, 1960-tal.Återrop
542CHRISTIAN DIOR, broschnål samt halsband, 1980-tal.600 SEK
543CHRISTIAN DIOR, fem delar, bag, skärp, börs, scarf samt kuvertväska.3 000 SEK
544CHRISTIAN DIOR/YVES SAINT LAURENT, glasögon samt clips 2 par, tidigt 1980-tal.1 000 SEK
545CHRISTIAN DIOR/ YVES SAINT LAURENT, slipsar 2+1 st.Återrop
546CHRISTIAN DIOR, kavaj.2 200 SEK
547CHRISTIAN DIOR, brosch, trol 1961.1 200 SEK
548CHRISTIAN DIOR, collier samt halsband.1 400 SEK
549CHRISTIAN DIOR, brosch och clips, ett par.550 SEK
550CHRISTIAN DIOR, tredelad ensemble bestående av byxor, linne samt sjal, 1960/70-tal.1 000 SEK
551CHRISTIAN DIOR, aftonväska.3 800 SEK
552BAG, Christian Dior.3 400 SEK
553CHRISTIAN DIOR, clutch samt solglasögon.2 600 SEK
554CHRISTIAN DIOR, halsband.850 SEK
555CHRISTIAN DIOR, 2 par, clips samt stift.700 SEK
556CHRISTIAN DIOR, brosch 1961.900 SEK
557CHRISTIAN DIOR, brosch.850 SEK
558CHRISTIAN DIOR, hatt 1950-tal.900 SEK
559CHRISTIAN DIOR, partytopp.1 200 SEK
560CHRISTIAN DIOR, handväska samt börs "Saddle Bag".2 000 SEK
561CHRISTIAN DIOR, handväska.10 500 SEK
562CHRISTIAN DIOR, cocktailväska.2 200 SEK
563CHRISTIAN DIOR, ett par stövlar.Återrop
564CHRISTIAN DIOR, handväska/axelremsväska samt plånbok och mobilfodral.4 200 SEK
565CHRISTIAN DIOR, handväska.3 200 SEK
566CHRISTIAN DIOR, bag.2 200 SEK
567CHRISTIAN DIOR, clutch 1970/80-tal.1 200 SEK
568LOUIS FÉRAUD, kappa, 1980-tal.11 500 SEK
569LOUIS VUITTON, handväska "Speedy 30".6 400 SEK
570LOUIS VUITTON, tre delar, slingbacks, plånbok samt börs.1 700 SEK
571LOUIS VUITTON, resväska.5 500 SEK
572LOUIS VUITTON, bag.6 500 SEK
575LOUIS VUITTON, handväska "Triana N51115 bag".2 000 SEK
576LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets början.62 000 SEK
577LOUIS VUITTON, resväska.10 500 SEK
578LOUIS VUITTON, resväska.10 000 SEK
579LOUIS VUITTON, klädöverdrag.2 400 SEK
580LOUIS VUITTON, handväska, 1990-tal.3 200 SEK
581LOUIS VUITTON, resväska.4 600 SEK
582LOUIS VUITTON, handväska, "Trouville" 1990-tal.2 200 SEK
583LOUIS VUITTON, modell "Speedy", 1980-tal.3 600 SEK
584LOUIS VUITTON, axelremsväska modell "Noë", 1980-tal.3 300 SEK
586LOUIS VUITTON, resväska, sekelskiftet 1900.33 000 SEK
587LOUIS VUITTON, bok "Art, Fashion and Architecture".1 400 SEK
588LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Noé" 1990-tal.3 800 SEK
589LOUIS VUITTON, handväska, "Alma", 1997.4 000 SEK
590LOUIS VUITTON, rullväska, "Eole 60 Monogram".7 200 SEK
591LOUIS VUITTON, weekendväska, 1960-tal.7 300 SEK
592LOUIS VUITTON, handväska, "Alma".3 600 SEK
593LOUIS VUITTON, säck.3 600 SEK
594LOUIS VUITTON, portfölj.4 200 SEK
595LOUIS VUITTON, Resväska, "Sirius", 1998.5 500 SEK
596LOUIS VUITTON, handväska, "Viva- Cite PM" 2003.4 200 SEK
597LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1990-tal.2 800 SEK
598LOUIS VUITTON, weekendbag.8 500 SEK
599LOUIS VUITTON, kortlek.1 400 SEK
601LOUIS VUITTON, axelremsväska.3 400 SEK
602LOUIS VUITTON, axelväska, 1974.1 800 SEK
603LOUIS VUITTON, axelväska 1980-tal.3 600 SEK
604LOUIS VUITTON, bag, 1985.4 400 SEK
605LOUIS VUITTON, axelväska, 1999.4 200 SEK
606LOUIS VUITTON, dokumentsamlare.2 500 SEK
607LOUIS VUITTON, handväska, modell "Ellipse MM".3 400 SEK
608LOUIS VUITTON, messenger bag/dataväska.2 800 SEK
609LOUIS VUITTON, jeansjacka.1 600 SEK
610LOUIS VUITTON, koffert, sekelskiftet 1800/1900.19 500 SEK
611LOUIS VUITTON, axelremsväska 1970-tal.2 800 SEK
612LOUIS VUITTON, handväska, modell "Neo Speedy" M 95019.5 200 SEK
613LOUIS VUITTON, portfölj samt pennfodral/sminkväska.3 800 SEK
614LOUIS VUITTON, handväska/clutch.2 000 SEK
615LOUIS VUITTON, handväska.3 000 SEK
616LOUIS VUITTON, handväska.5 000 SEK
617LOUIS VUITTON, armband.1 600 SEK
618LOUIS VUITTON, handväska, "Sac Plat".3 500 SEK
619LOUIS VUITTON, resegarderob "Garment Cover".4 200 SEK
620GUCCI, dampumps, ett par.850 SEK
621GUCCI, resväska.1 800 SEK
622GUCCI, stövlar.850 SEK