Vintage & Jewellery S198

Slutpriser

Nr.FöremålKlubbat pris
623GUCCI, kabinresväska 1990-tal.4 100 SEK
624GUCCI, dokumentfodral, 1990-tal.550 SEK
625GUCCI, bag 1980-tal.5 000 SEK
626GUCCI, slipsar, 2 st, 1990-tal.650 SEK
627GUCCI, kappa UTGÅTT, DUBBEL INSKRIVEN.Återrop
628GUCCI, handväska.2 200 SEK
629GUCCI, weekendbag/resväska.2 800 SEK
630GUCCI, handväska 2004.5 000 SEK
631GUCCI, paraply 1980-tal.2 600 SEK
632GUCCI, väska 1980-tal.2 600 SEK
633GUCCI, bag.1 900 SEK
634GUCCI, bälte.750 SEK
635GUCCI, stövlar, ett par.1 600 SEK
636GUCCI, tvådelad dräkt bestående av kavaj och kjol.2 000 SEK
637GUCCI, bälte.800 SEK
638GUCCI/ BALENCIAGA, slipsar, 2+1 st.750 SEK
639FENDI, skärp.Återrop
640PRADA, kappa samt tillhörande väska.1 900 SEK
641PRADA, skärp, 2 st samt broscher, 2 st.Återrop
642ARMANI, aftonkavaj.Återrop
643EMILIO PUCCI, scarf.650 SEK
644EMILIO PUCCI, scarf.1 800 SEK
645EMILIO PUCCI, kjol.1 600 SEK
646EMILIO PUCCI, tvådelad ensemble bestående av kjol och blus, 1970-tal.1 500 SEK
647PUCCI, klänning, 1960-tal.3 200 SEK
648COPPOLA E TOPPO, collier, 1950/60-tal.3 600 SEK
649DOLCE & GABBANA, kappa.3 400 SEK
650DOLCE & GABBANA, handväska.3 200 SEK
651DOLCE GABBANA, handväska "Rebecca".1 500 SEK
652DOLCE GABBANA, axelremsväska.875 SEK
653LANVIN, långkjol.1 500 SEK
654LANVIN, långklänning, 1970-tal.3 600 SEK
655GIVENCHY, halsband.1 000 SEK
656GIVENCHY, halsband.3 000 SEK
657GIVENCHY, långklänning.Återrop
658THIERRY MUGLER, omlottklänning.700 SEK
659GUY LAROCHE, klänning.800 SEK
660THIERRY MUGLER, cocktailklänning.800 SEK
661FRANK USHER, cocktailklänning, 1970-tal.Återrop
662SONIA RYKIEL, jacka. Tidigt 1970-tal.2 600 SEK
663SWAROVSKI, bh 2000-tal.900 SEK
664RENÉE LANGE, aftonklänning.Återrop
665PACO RABANNE, kavaj höst 2004.900 SEK
666ALAIA, skinnjacka 1980/90-tal.1 600 SEK
667KENZO, kappa 1980-tal.1 000 SEK
668JOHN GALLIANO. Klänning. Tidigt 1990-tal.Återrop
669BALENCIAGA, svart cocktailklänning.Återrop
670BALENCIAGA, klänning.1 000 SEK
672PIERRE BALMAIN, tvådelad ensemble bestående av jacka och klänning, 1970-tal.2 000 SEK
673PIERRE BALMAIN, tvådelad ensemble med blus och kjol samt knytskärp.Återrop
674GUY LAROCHE, klänning, 1980-tal.1 000 SEK
675RAMBAUD, halsband.800 SEK
676JEAN PAUL GAULTIER, axelremsväska.300 SEK
677HANDVÄSKOR, 2 st, Dsquared, 2000-tal.Återrop
678DSQUARED, ankelboots.2 800 SEK
679DSQUARED, ankelboots.1 200 SEK
680DSQUARED, handväska.600 SEK
681VERSACE, blus.1 200 SEK
682JOHN GALLIANO, klänning med bolero.2 400 SEK
683MIU MIU, ballerinaskor.600 SEK
684BALLY, bag.4 300 SEK
685FURLA, handväska och plånbok.5 000 SEK
686BURBERRY, sportväska.2 400 SEK
687AXELREMSVÄSKA.1 600 SEK
688SALVATORE FERRAGAMO, jacka.3 000 SEK
689CARTIER, armbandsur, 1984.3 600 SEK
690CARTIER, axelremsväska samt plånbok.4 000 SEK
691CARTIER, PORTFÖLJ, PLÅNBOK, ANTECKNINGSBLOCK samt SKÄRP.3 500 SEK
692CHARLES JOURDAN, portfölj.600 SEK
693SALVATORE FERRAGAMO, portfölj.1 500 SEK
694LUNCH AT THE RITZ, USA, clips, ett par.1 000 SEK
695SWAROVSKI, garnityr bestående av halsband, armband samt örhängen.1 600 SEK
696SWAROVSKIS, halsband samt clips, "Fleur de Lys".Återrop
697SWAROVSKI, brosch samt clips.1 100 SEK
698ARMBAND, Daniel Swarovski, Paris, 1900-talets slut.Återrop
699ST JOHN, armband, clips samt brosch.700 SEK
700ALEXANDER MCQUEEN, ett par stövlar.Återrop
701ALEXANDER MC QUEEN, dampumps, ett par.2 400 SEK
702BEAUTYBOX, 1970-tal, "Principe".650 SEK
703JEAN PATOU, kappa, 1960-70 tal.3 800 SEK
704RÈTY, tvådelad ensemble bestående av klänning och kappa, 1960/70-tal.3 400 SEK
705MÄRTHASKOLAN, klänning samt jacka, 1950/60-tal.800 SEK
706NORDISKA KOMPANIET, klänning 1950/60-tal.2 600 SEK
707NORDISKA KOMPANIET, dräkt bestående av klänning och jacka, 1960-tal.800 SEK
709MEA, brudklänning/aftonklänning.Återrop
710K WILLIAMS, kappa.400 SEK
710AAFTONKAPPA, Budapest/Wien tidigt 1900-tal.1 800 SEK
711ELSA SCHIAPARELLI, dampumps, ett par,400 SEK
712AFTONVÄSKA, Paris, Sagil, tidigt 1900-tal.750 SEK
714AFTONKLÄNNING samt VÄSKA, 1920-tal.1 800 SEK
715AFTONVÄSKA, 1910/20-tal.500 SEK
716SJAL, tidigt 1900-tal.Återrop
717CYLINDERHATT MED ASK, England omkring sekelskiftet 1900.800 SEK
718AFTONKLÄNNING. 1910-20-tal.Återrop
720HANDSKAR, ett par, tidigt 1900-tal.Återrop
721HOVDRÄKT, 1920/30-tal.8 000 SEK