Kan inte nå servern
 
74 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 23 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
1d 3 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 2 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
1d 1 tim
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
8 tim 20m
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.