Kan inte nå servern
 
33 föremål
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
2d 10 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
3d 4 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.