Kan inte nå servern
 
64 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 23 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
1d 23 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
1d 5 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.