Kan inte nå servern
 
103 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
3d 7 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
11 tim 3m
Taklampa, Italien, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.