Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
68 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 6 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
7 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d 6 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
6 tim 26m
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
6d 6 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
2d 5 tim
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.