165 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
5d 12 tim
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6d 10 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1d 7 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
3d 11 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp,
4d 11 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
3d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
4d 11 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 11 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 11 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 6 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
11 tim 14m
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
14 tim 32m
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d 11 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 10 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
11 tim
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
14 tim 40m
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 10 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 13 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK