262 föremål
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 6 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5 tim 32m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 8 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4 tim 2m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 1 tim
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3 tim 52m
Byrå, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 9 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 7 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 1 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
4d 8 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 5 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
2d 5 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 6 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK