248 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4 tim 25m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4 tim 51m
Eldskärm, omkring 1900.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d 5 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 5 tim
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 5 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 5 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 6 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 6 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 8 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 8 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 8 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 8 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 5 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 5 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 5 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 5 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 5 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 8 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 4 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 5 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK