233 föremål
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 2 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
23 tim 29m
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 2 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 21 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
23 tim 59m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK