248 föremål
Bord sent 1900-tal.
2d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 8 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 8 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 4 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 5 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 2 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 6 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 5 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 4 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 5 tim
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 5 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK