254 föremål
Lådfack, 1800-tal.
2d 8 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Kina.
2d 9 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 9 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 2 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 3 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 4 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 4 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 5 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 5 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 5 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 6 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 9 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 9 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d 10 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK