277 föremål
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
50m 48s
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
58m 48s
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1 tim 2m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
1 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1 tim 20m
Byrå, 1900-tal.
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1 tim 22m
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
21 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 54m
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
22 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
22 tim 20m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
22 tim 26m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
22 tim 32m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
22 tim 42m
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
22 tim 44m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 1 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 22 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 22 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 23 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 23 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Bänk, Kina.
2d
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, AB Möbelfabriken Varia, 1960-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
2d
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
2d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK