279 föremål
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 18 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 19 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
5d 20 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
5d 20 tim
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 21 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 17 tim
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6d 18 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK