336 föremål
Sängbord, ett par.
5d 13 tim
Sängbord, ett par.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, Art Deco/funkis, 1930-tal.
5d 13 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, barockstil, 1800-tal.
2d 11 tim
Bord, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard modern tillverkning.
6d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 9 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1800-tals ram med senare spegelglas.
9 tim 32m
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 13 tim
Matbord, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1940/50-tal.
1d 8 tim
Skrivbord, 1940/50-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, rokoko, 1700-talets mitt.
5d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
9 tim 8m
Bord, 1930/40-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
6d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
2d 11 tim
Fåtölj, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vikskärm, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
8d 12 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-tal.
1d 8 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
2 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 10 tim
Sängbord, ett par, samtida.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp. 1960-tal. Silkeborg Danmark.
2d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 11 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
13 tim 2m
Slagbord, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Frankrike 1800-tal.
3d 9 tim
Skåp, Frankrike 1800-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
13 tim 32m
Bord, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bokskåp, omkring 1900.
2d 10 tim
Bokskåp, omkring 1900.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Moroso, Italien.
2d 10 tim
Soffa, Moroso, Italien.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jacques Adnet, soffbord, Gubi, samtida.
2d 8 tim
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
4d 13 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
2d 9 tim
Matbord, 1800-tal.
4 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alvar Aalto, taburett X601 Artek Finland.
5d 10 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1800-tal, Gustavianskt.
8 tim 48m
Skåp, 1800-tal, Gustavianskt.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK