1330 föremål
Hermès, scarf, "Les Rubans du Cheval".
10 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
6d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingegerd Råman, cognacs-kupor 7 st Skruf.
6d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
3d 10 tim
Taklampa, 1960-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexander Langlet, Höbärgning.
12 tim 3m
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK