Kan inte nå servern
 
122 föremål
Aares Salli, Vinterlandskap.
5d 4 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
4d
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
4d
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
5d 4 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
4d
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
18m 53s
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
1d 5 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
3d 5 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
95 EUR
Utropspris
200 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
15m 53s
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
5d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
27m 53s
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
5d 5 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
30m 53s
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
340 EUR
Utropspris
650 EUR
Max Salmi, Abstrakt motiv.
3d 5 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
2d 4 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.