Kan inte nå servern
 
232 föremål
Roamer, armbandsur, 17 mm.
5 tim 46m
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
5 tim 40m
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
5 tim 42m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
3d 5 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
800 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 1 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Kuutti Lavonen, "Lilja".
8d 5 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 3 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
4d 5 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 5 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d 5 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.