Kan inte nå servern
 
235 föremål
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
3d 1 tim
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, Metande pojkar.
1d 8 tim
Ragni Cawén, Metande pojkar.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
4d 7 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
7 tim 34m
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
7 tim 28m
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
1d 8 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
3d 2 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Carin Bengts, Gula blommor.
3d 2 tim
Carin Bengts, Gula blommor.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
3d 3 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
7 tim 42m
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
1d 8 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
4d 6 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
7 tim 50m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
1d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.