266 föremål
Jacques Le Nantec, Balettdansare.
7d 8 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
5d 8 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
5d 7 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
1d 7 tim
65 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
1d 7 tim
Champagnekylare, St James.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Flora Graeca".
1d 7 tim
95 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d 7 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
8 tim 16m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, 1960-tal.
8 tim 10m
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR