360 föremål
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 3 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 4 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK