336 föremål
Philip von Schantz, Stilleben.
4d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
4d 17 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 15 tim
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
15 tim 26m
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
4d 18 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
15 tim 54m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
3d 19 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
4d 17 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
4d 17 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
15 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
15 tim 24m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3d 19 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK