247 föremål
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
4d 21 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
21 tim 59m
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 17 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d 22 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
4d 21 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 20 tim
Ulf Trotzig, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 16 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
5d 19 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
5d 19 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 20 tim
Ulf Trotzig, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Frieriet.
1d 19 tim
Yrjö Edelmann, Frieriet.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, Orosbesked.
2d 22 tim
Yrjö Edelmann, Orosbesked.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Holm, "Moses".
21 tim 39m
Åke Holm, "Moses".
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
1d 18 tim
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK