352 föremål
Skåp Barockstil 1800-tal.
4d 3 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2 tim 2m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 1 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, landskap.
6d 3 tim
Axel Lind, landskap.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 1 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
1 tim 56m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, allmoge.
6d 22 tim
Väggskåp, allmoge.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
23 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
22 tim 48m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK