375 föremål
Bokhylla 1940-tal.
6d 4 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
6d 3 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
7d
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
6d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
7d
Gunnar Norrman, "Körsbär".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
7d
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
7d
Soffbord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan ca 394x295 cm.
7d 1 tim
Matta Keshan ca 394x295 cm.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
7d
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets senare del.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Alf Lindberg, Utan titel.
6d 1 tim
Alf Lindberg, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
2d 3 tim
Bengt Lindström, Ansikten.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
2d 22 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
3 tim 38m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
4 tim 32m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
2d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
4d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ludvig Richarde, lotsbåt från Vinga.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa Boréns Borås 1900-talets mitt.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edvard Rosenberg, landskap.
5d
Edvard Rosenberg, landskap.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, trä, Siam / Thailand, omkring 1900.
5d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
4d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Juell Gleditsc, "Skellefte älv".
2d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
4 tim 14m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
4 tim 28m
Ulf Trotzig, komposition.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
4d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
4d 2 tim
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PG Thelander, Kossa.
4d 4 tim
PG Thelander, Kossa.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
5d 1 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK