64 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4 tim 6m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK