Kan inte nå servern
 
210 föremål
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
6d 2 tim
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
1d
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2 tim 1m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 2 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 2 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lena Cronqvist, "Skräcken".
6d 2 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 22 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
1d 2 tim
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2 tim 5m
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
1d 2 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 22 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 1 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1 tim 53m
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 2 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
2d 1 tim
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
2d 22 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
2d 21 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
2 tim 33m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
4d 2 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
2d 22 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
2d 1 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d 2 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
1d 1 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 22 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
7d 2 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 1 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 2 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
2d 21 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2 tim 25m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
2 tim 15m
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.