Madeleine Pyk – en samling F769

206 föremål
Fredrik Rohde, Utan titel.
1d 13 tim
Fredrik Rohde, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 13 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Ljusspel".
1d 13 tim
Ingegerd Torhamn, "Ljusspel".
10 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ring, 14K guld med pärla.
1d 13 tim
Ring, 14K guld med pärla.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 13 tim
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvlampa, 1950-tal.
1d 13 tim
Golvlampa, 1950-tal.
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jakob Kulle, Interiör.
1d 13 tim
Jakob Kulle, Interiör.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
1d 13 tim
Bordslampa 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, Plunta.
1d 14 tim
Louis Vuitton, Plunta.
1 555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Emelie Björck, Utan titel.
9 tim 17m
Emelie Björck, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
9 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK