Kan inte nå servern
 
578 föremål
Golvur, 1700-1800-tal.
3d 5 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
5d 6 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4d 6 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
5d 4 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
5d 8 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
2d 9 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
2d 6 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
6d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
4d 9 tim
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
6d 7 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
2d 6 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
2d 7 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
2d 11 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 9 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
2d 9 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 7 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 11 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 7 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
1d 7 tim
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
5d 5 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
5d 7 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
5d 8 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
5d 5 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
36 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
3d 4 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 7 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
6 tim 40m
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
7 tim 46m
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
3d 7 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
3d 8 tim
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
2d 7 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
10 tim 8m
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
6d 9 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.