606 föremål
Anders Zorn, "Sommar".
2d 21 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
20 tim 48m
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 17 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 18 tim
Byrå, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 17 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
18 tim 42m
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
16 tim 30m
Lars Pirak, Ren på fjället.
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
16 tim 36m
Armband 18K guld, pansarlänk.
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
5d 20 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
4d 18 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
2d 19 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-tal.
19 tim 20m
Matbord, 1800-tal.
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
1d 17 tim
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
20 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 16 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
16 tim 58m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3d 17 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 17 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
4d 21 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 14 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
2d 17 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
2d 20 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
18 tim 28m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
20 tim 16m
Byrå, 1800-tal.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 17 tim
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
15 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
4d 18 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
16 tim 8m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK