622 föremål
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
7d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2 tim 54m
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 1 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
2d 23 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
2 tim 8m
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK