Kan inte nå servern
 
226 föremål
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
35m 46s
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2 tim 21m
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
3d 21 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
39m 45s
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.